MERCEDES-BENZ FASHIONWEEK İSTANBUL
Deniz Tokgöz Moda/Fashion

MERCEDES-BENZ FASHIONWEEK İSTANBUL

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 11. sezonu 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında hafta boyunca koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar arasında ASLI FİLİNTA, BAHAR KORÇAN, BELMA ÖZDEMİR, BRAND WHO, CİHAN NACAR, ÇİĞDEM AKIN, DB BERDAN, EMRE ERDEMOĞLU, EXQUISE, GÖKHAN YAVAŞ, İPEK ARNAS, LUG VON SIGA, MEHMET KORKMAZ, MEHTAP ELAIDI, MELTEM OZBEK, Mercedes-Benz presents ATELIER KIKALA, Mercedes-Benz presents SUDI ETUZ, MERT ERKAN, MIIN BY KADİR KILIÇ, MURAT AYTULUM, NETWORK, NEW GEN BY IMA, NİHAN PEKER, NİYAZİ ERDOĞAN, ÖZLEM ERKAN, ÖZLEM KAYA, RAŞİT BAĞZIBAĞLI, ST. NIAN, ŞİYAR AKBOĞA, TUBA ERGİN, TUVANAM, URUN, ZEYNEP TOSUN yer alıyor.

MBFWI 3. kez Zorlu PSM’de

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul bu sezon üçüncü defa Zorlu PSM’de gerçekleşerek davetlilere üstün prodüksiyon olanaklarıyla zenginleşen bir moda haftası deneyimi sunuyor. Aynı zamanda Zorlu PSM’nin de sponsorluğunu üstlenen Mercedes-Benz, bu sponsorluğu 2 yıl daha uzatarak kültür ve sanata verdiği desteği sürdürüyor. 

Haber ve fotoğraflar: Deniz Tokgöz

Leave a Comment