Hamburg’daki açılış töreni görkemli geçti:     Uluslararası ‘Sevgide güneş gibi ol’ sergisi 
Genel

Hamburg’daki açılış töreni görkemli geçti:    Uluslararası ‘Sevgide güneş gibi ol’ sergisi 

almanya-1-1

Haber: Necati MUMAY

Almanya’nın Hamburg kentinde düzenlenen “3. Sevgide güneş gibi ol” uluslararası karma resim ve fotoğraf sergisi görkemli bir törenle açıldı. Hamburg Josua İvangelıs Kilisesi’nde açılan sergiye 50 sanatçının resim ve fotoğrafları beğeni topladı.

KONSER VERİLDİ…

Bizim Alan isimli müzik grubunun performans gösterisi yaptığı sergi 26 Ekim akşamına kadar açık tutulacak. Daha önce İzmir başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında sergiler düzenleyen Handan Baykal, Hamburg sergisiyle daha da yüreklendiklerini söyledi. Sergilenen eserlerin sahipleri şunlar:

Adil Özkan, Alişer Avcı, Arafat Aras, Ayfer İşbaşaran, A. Firdevs Ağaoğlu, Bahar Saraç, Biran Özaksoy, Canan Özdemkir, Cemile Defter, Doğukan Hazar, Derya Köse, Ertuğrul Saraç, Fatma Maden, Feriha İri, Fethi Akar, Firuzan Göker, Gülen Polat, Gül Çelik, Gülcan Çelik, Güleser Yeşilyurt, Handan Baykal, Hasan Kara, Hakime Gülsoy, Halil Çabalar, Hatice Tabakoğlu, İsa Han, Kaan Çallı, Melike Haser, Meral Önal, Musa Teymur, Naciye Zeytin, Necati Mumay, Nedime Bayat, Neriman Şahin, Nermin Yoldaş, Nihal Tiryakioğlu, Nilgün Özçelik, Nilgün Uzunersönmez, Nimet Kuyulu, Osman Arslan, Ömer Yıldırım, Sabire Uyanıker, Sebahat Sarıoğlu, Serpil Kaçar, Selma Baltalı, Sibel Temelkıran, Sibel Kara Özel, Şevin Hivron Baycan, Tuba Türküngün, T. Kübra Kavala.

almanya-2-1 almanya-4-1 almanya-4

Fotoğraflar: -3. Uluslararası ‘Sevgide Güneş Gibi Ol’ isimli resim ve fotoğraf sergisi Almanya’nın Hamburg kentinde görkemli bir törenle açıldı. Açılışa çok Türk ve yabancı sanatsever katıldı. Sergide arkadaşımız Necati Mumay’ın 2 fotoğrafı da yer aldı…

Leave a Comment